Druhá strana bubínku

20. května 2012 v 9:40 |  Šamanské bubny a paličky
Druhá strana bubínku
bubny jsou z druhé strany různé, mají provedení podle toho kdo je dělal, kde vznikly. Některé jsou krásně propracované u jiných je to bídnější. Při prohlížení webu jsem si uvědomila jak jsem ráda, že jsem si svůj první bubínek tvořila zrovna u Martincových, neboť oni fakt umí.
Co se týká této strany, je to strana určená pro šamana. Pokud se vám podaří nahlédnout na tuto stranu zjistíte o šamanavi mnohé, odraží jeho osobnost, jeho vnitřní rozpoložení....mnohé o něm vypovídá.
Kreativita ve výzdobě je opravdu obdivuhodná až udivující co vše je možné......

Tento první bubínek je odstrašujícím případem! Tak by rozhodně šamanský bubínek neměl vypadat. Všimněte si neestetického uvázání uzlů které nevzbuzují moc důvěry že uvázání vydrží delší dobu (prodává ho jeden český internetový e-schop). Zarážející je, že korpus je z kovu???!!! Někde je kůže po stranách vytažena vysoko, někde je nízko a celkově bych tento bubínek brala jako že ten kdo ho vyráběl se s tím moc.......


Tento další bubínek dávám jako další odstrašující případ - sice na první pohled vypadá zajímavě a kytička uprostřed romanticky, ale už z pouhého pohledu se velmi špatně musí při bubnování držet. Pokud nemáte zkušenost s bubínky......pokuste si představit, kam byste dali prsty, abyste ho mohli příjemně držet......


Následující bubínky stojí za povšimnutí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama