Boris Tichanovský

20. října 2012 v 8:37 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Boris Tichanovský (z Ruska)


5. 11. - 6. 11. 2016 - Cesta do hlubin podvědomí se zaměřením na uzdravení života a osudu.
Vedla jsem v patrnosti semináře B.T. ale nic mi neupoutalo......až nyní přesně po pěti letech pod toho kdy jsem prvně šla na seminář B.T. jsem se vypravila na jeho další seminář. V upoutávce bylo uvedeno:
Člověk sám sobě sestavuje životní program, podle kterého následně žije. Jestliže je program pozitivní, máme i život krásný a radostný. Pokud jsme si sestavili program špatný, máme i život, který se nám nelíbí. Často se nám stává, že tyto programy přejímáme od rodičů, učitelů, kamarádů či jasnovidců (kteří nám do života něco předpověděli). Tyto programy nejsou vždy optimální a vhodné. Jestliže se nám v životě něco nelíbí, je nutné změnit životní filozofii, životní program. Programování podvědomí je ideálním způsobem k dosažení této změny.
V našem kurzu budete mít možnost aktivizovat mozek, otevřít svůj energetický systém. Zadat si program uzdravení, omlazení, zlepšení paměti, rozvinutí svých tvůrčích schopností, talentů. Pokud se zbavíme napětí a stresu, obnoví se sebe uzdravující proces, na který tělo již zapomnělo. Možná získáte přístup ke skryté informaci, kterou nashromáždili vaši předci nebo dokonce k informačnímu poli vesmíru.
Na závěr nám B.T. zahrál na velký gong a na djembe.....což se úžasně poslouchalo :0).
Mnohé zajímavé informace jsem se na tomto semináři dozvěděla a jsem ráda, že jsem se naučila od B.T. techniku, jak se naprogramovat :0). Vzhledem k tomu, že jsme si naprogramovali jak být sami sebou, tak jak už to tak po takových seminářích bývá, tak následné lekce na sebe nedaly dlouho čekat a byly celkem výživné, ale přesto jsem velmi ráda, že jsem na tomto semináři byla.
Toto stojí za poslech:

5.11. - 6.11.2011 - jsem se zúčastnila víkendové přednášky Borise Tichanovskýho, která se jmenovala: Bráhmanský asketismus, Súfiská moudrost a fakírské mistrovství jako odkrytí neobyčejných schopností - škola přírodní medicíny.

O tuto oblast se běžně nezajímám, ale lákalo mi tam jít ono se nic neděje náhodou tak ani to že mi to tam zaválo nebylo náhoda. Na webu bylo uvedeno, že to je premiérový seminář. Fakíři jsou pro mne sympaťáci sice na hřebíkách bych ležet nemusela, ale patří k nim i oheň a ten já ráda - wow teplo. Přihlásit se na jeho přednášku je pro silné nátury, kdyby mi rezervaci nezajistil přítel, asi bych se nikdy na jeho přednášku nedostala, neboť to na mne bylo příliš složité a oběžující. Muselo se přečíst moc hustého textu na jeho stránkách, který navíc nebyl psán pro mne příjemným písmem, takže i jen čtení textu mi dalo zabrat, abych zjistila co vše je třeba - vzdala jsem to........dále složité odeslání přihlášky a k tomu ještě bylo nutné telefonicky potvrdit, což byl pro mne největší vopruz, neboť nerada telefonuji. Přemýšlela jsem, proč to tak vůbec má nastaveno, zájem o něj je a semináře jsou velmi brzy obsazené, lidé co tam chodí tam chodí jak se ukázalo pravidelně mnozí leta, neboť Boris tady v Čechách přednáší už dloooouhou dobu.
Boris sice není klasický šaman, je něco mezi buddhistou, jogínem a rozhodně disponuje šamanskými dovednostmi (mimo jiné prodává na CD transovou hudbu). Dle informací je Boris Tichanovský, potomek slavného léčitele. V omské pustině na Sibiři žil v proslulém Bachradu jeho praděd, za nímž se přijížděli léčit lidé z celého Ruska. Boris byl výjimečné dítě. Měl dar věštit
5.11. - 6.11.2011 Jeho seminář bylo pro mne energeticky zajímavý, když začal, Boris se posadil tzv. bednu (rozložitelná bedna - vybavení tělocvičen) takže byl na vyvýšeném místě a pohledem přejížděl z jedné strany sálu na druhou z člověka na člověka. Jeho energetický dotyk - pozornost byla pro mne energeticky velmi zajímavá. Na to že jsem seděla na protilehlé straně tělocvičny, tak jeho energie dolehla dost intenzivně až tam.

Dozvěděli jsme se mnohé zajímavé, Boris mluví rusky a má překladatele. Zjistila jsem, že jsem mu většinu rozuměla. aniž bych musela mít překlad. Holt do nás tu Ruštinu v době totality rvali horem dolem......

Zajímavé také bylo, že když jsme cvičili venku jednu techniku, sdělil všem přítomným, že toto zatím nikdy neukázal.....že to zatím bylo jako házet perly sviním. Když vezmu, že mnozí tam chodí již mnoho let, tak se asi pomalu rozvíjejí, když teprve teď se o tuto techniku s nimi podělil. Je pravda, že tam bylo oproti jiným sezením více lidí střední a vyššího věku.....nevnímala jsem tam takové ty eso lidičky, na které jsem zvyklá z ostatních přednášek, na které chodím.

Říkal, že v Rusku musel složit zkoušky, aby dostal papír, že v tomto oboru může podnikat. Zkouška se skládala z různých dovedností, jednou bylo zastavit krvácení......a že se mu to povedlo, někdo se optal, jak to dokázal. Sdělil, že si představil, že je rána zacelená a nekrvácí. To je přesně ono - síla mysli je mocná! (moje poznáka: Lidé toto ještě nechápou, co vše si přivolávají a způsobují svými myšlenkami).

Mně nejvíce mi zaujalo když ukazoval fakírské vystoupení......práce s ohněm, střepy, hřeby......u jedné ukázky konstatoval, že je to opravdu i pro fakíra nebezpečné, že tam jde s určitým rizikem, že by jít tyč mohla projet skrz na skrz, že se musí umět velmi dobře udržovat v tranzu, aby se nic nepřihodilo. Při fakírském vystoupení Boris s lehkostí přecházel po střepech i na nich stál hlavou, pak si stoupal na vysoké hřeby.............Pak také pracoval s ohněm dával si ho do pusy a pak vyšlehávaly plameny. Na konci dal příležitost těm, co si chtěli vyzkoušet chodit po skle...nejprve jim všem šel postupně jednomu po druhém zpříma hlídnout do očí....u jedné paní se zvláštně na delší dobu zastavil jako by si byl nejistý zda to zvládne, ale podpořil ji a pak už byl spokojen........pře střepy přešli všichni, při tom je držel za ruku.......pak se stoupalo na vysoké špičaté hřeby asi tak 20 cm....to je také držel za ruku.......to bylo zajímavější, mnozí lehce sykli a nevydrželi na hřebech stát moc dlouho, dle úšklebku v obličeji je to bolelo, sice ne moc, ale bolelo....

Zajímavá byla meditace s velikým ale opravdu velký gongem......ten se nádherně nesl prostorem, to byl tón....WOW.

Měl tam nabídku mnoha preparátů které nabízí......mně nejvíce zaujala CD s transovní hudbou.


http://www.epam.eu/cz/novinky/z_kurzu_o_brahmanskem_asketismu_sufiske_moudrosti_a_fakirskem_mistrovstvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libuše Vránova Libuše Vránova | E-mail | 7. listopadu 2014 v 7:01 | Reagovat

Zajímavé a poučné. V pondělí se chystám do Loutkového divadla v Opavě, kde bude mistr Tichanovský hostem a věřím, že nám pomůže najít správné kroky v našem dalším životě.
Z tohoto článku mne nejvíc zaujal jeho názor na "sílu myšlenky". děkuji za článek
a přeji hodně zdraví a životní pohody
Vránová Libuše

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama