Marjánka Vrabcová - Mc Comb (KUKUI)

22. října 2012 v 17:46 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Marjánka Vrabcová KUKUI (Češka žijící na Havaji)


11.1.2012 - Hoponopono a učení Huna (Městská knihovna v Praze)

11.1.2012 jsem byla na přednášce paní Paní Marjánky (nikdo ji jinak neřekne) je nádherně jemná andělská bytost, s krásným zvonivým jemným hlasem, dobrého a ušlechtilého srdce, krásnou duší a s úsměvem na rtech. Dovede si ale i zjednat pořádek pokud je to třeba jako pravá šamanka :0). Její přednášela byla o Hoponopono a učení Huna. Předvedla nám jak troubí na lasturu (viz. menší obrázek). Kolovaly nám tam některé havajské věcičky, jedním byl náramek z místního plodu, ke kterému mám nevím vlastně ani proč blízký vztah, neboť jsem vždy toužila ho mít a z jedné dovolené jsem si ho přivezla :0). Havajské jméno paní Marjánky je Kukui (na větším obrázku má z kukui náramek). Každý na Havaji hned ví, že to znamená "oříšek", který se povaluje všude na plážích. Už ne všichni vědí, že to také znamená "světlo". Světlo proto, že se z jadérek vyráběl olejíček na osvětlení. Ještě hlubší význam slova je "osvícení", pro který jsem si toto jméno po mnoha letech studia HUNY vybrala. Kukui jsou různé barvy, od krémové až po černou, jsou i žíhané (mně se nejvíce líbí hnědé s krémovým žíháním)


S učením Hoponopono mám bohužel problém. Paní Marjánka sama říkala, že jí trvalo dosti dlouho než ho pochopila a nebýt toho, že jela na Havaj, kde toto učení vzniklo a má tam kořeny, že ani ona by zcela nechápala, jak to je. To se se píše v knihách je zkreslené a mnohé napsáno jinak, než to je ve skutečnosti. Z mého pohledu je to asi tak, že kdo tím není odkojen, kdo není u zdroje tohoto poznání, není ho schopen opravdu pochopit.....a vycházet z napsaného je tápat.......
Moje esoterické jméno je Akahai (vybrala jsem si ho a od začátku jsem se s ním krásně ztotožnila :0) ). Vždy mi lákala Havaj, toužím po havajském věnci co dostávají turisté, když na Havaj přiletí. Akahai - je první písmeno z havajského pozdravu Aloha.
Ještě jedna zajímavost pro ty, kteří to nevíte: Podle tradice byla Havaj součástí obrovského kontinentu Lemurie, který kdysi zanikl přírodní katastrofou. Dnes jej vymezují Havajské ostrovy na severu a Velikonoční ostrovy a Tahiti na jihu. Žila tam duchovně velmi vyspělá civilizace, která předcházela civilizaci Atlantskou. Atlantida a starý Egypt jsou považovány za kolonie Lemurie. Lemurie byla obydlena bílou rasou a někteří badatelé tak vysvětlují legendy Mayů, Aztéků a Inků o bílých bozích, kteří jim přinesli civilizaci.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vancouver Vancouver | 9. února 2015 v 10:50 | Reagovat

Prosim Vas,
Marjánka Vrabcová zije v Kanadskem Vancouveru. Hawaii podle fotek navstivila, v zadnem pripade ne dele nez 6 mesicu. V jejim pripade jako pensistka a clovek pobirajici invalidni duchod poslednich 15 let si nemohla dovolit delsi pobyt v Hawaii. Dostava statni podporu na ubytovani a zdravotni pojisteni, a stravi nekolik mesicu v CR kde vlastni apartment.
O Hawaii kde jsem zil 10 let vim podstatne vice, a to co Vam pani Marjanka napovida si muzete precist za darmo v kazde knihovne!

2 reprogramming reprogramming | Web | 18. června 2015 v 22:50 | Reagovat

půjčka na vyplacení dluhů :-P

3 Loan offer Loan offer | 14. července 2015 v 19:33 | Reagovat

http://www.toploanoffers.com/offer/Marjanka-Vrabcova/4440780

4 Walker Walker | 6. července 2016 v 18:30 | Reagovat
5 Walker Walker | E-mail | 6. července 2016 v 19:19 | Reagovat

pre Vancouver:Dobrý deň,1O rokov života na Hawaii je určite dosť na to, aby mal človek o tomto mieste relevantné informácie. Neviem ako ste na tom s casom, ale ak by ste mi vedeli venovať nejaký čas v rámci elektronickej komunikácie (prostredníctvom elektronickej posty), bol by som Vám veľmi povďačný. Pretože ma tieto miesta zaujímajú a nikdy som tam nebol. To by som chcel v budúcnosti zmeniť. Ďakujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama