Šamanský výcvik

12. listopadu 2012 v 18:23 |  Šamanské semináře (kterých jsem se zúčastnila)
18.5.2012 Vlastička Kardó
Já a přítel jsme s Vlastičkou Kardó podepsali smlouvu na tři měsíce šamanského výcviku. Její řešení napojení na nás bylo velmi zajímavé (vědomě si ho nechávám pro sebe :0) ). Po prvním sezení jsme od ní dostali doporučení, na čem máme pracovat. Bohužel u mne v rodině se v této době vyvrbil nečekaný zdravotní problém otce, který přišel jako rána z čistého nebe a to přineslo další problémy, takže jsem se výcviku nemohla věnovat, jak bych chtěla i potřebovala. Vlastička mi radila po mailu a po šamansku pomáhala, za vše jsem jí velice vděčná.

Jinak chvíli před podepsáním dohody jsem nabyla velmi zajímavou a prospěšnou zkušenost a dostala jsem trošku za uši. Brouzdala jsem po webu a hledala někoho, kdo se zabývá šamanismem. Měla jsem představu kamarádského pokecu s tím, že bychom se s dotyčným mohli vzájemně obohatit. Narazila jsem na stránky Tamary Holické http://tamarah-lecitelka.webnode.cz/ (když jsem jí oslovila netušila jsem, že to je šamanka, která už je ostřílená, neboť se šamanismem zabývá 10 let ......až později jsem zjistila, že je to také žákyňka Kataríny Hrčkové učitelky mých učitelů Markéty Švarcové, Vlastičky Kardó.... také Ida Maťugová se u ní učila). S vidinou super pokecu jsem si s ní dojednala schůzku. Když už bylo vše dojednáno, tak mi jemně upozornila, že setkání jsou placená. Když se za něco platí je dobré vědět představu dotyčného předem, neboť ceny jsou velmi rozdílné a někde se platí i za úsměv, takže jsem se nejprve optala kolik žet a cena je. Sdělila mi, že 500/hod. ..... což na přátelský hovor který jsem si představovala bylo dost a hlavně za ty peníze bych očekávala, že ten hovor pro mne nebude přátelský, ale přínosný......navíc já jsem řečná, takže jsem se výslečné částky celkem děsila...........tak jsem s ní trošku polemizovala, že jsem měla jinou představu než ona....že toto pro mne nebude přátelský hovor, ale šamanská konzultace a budu očekávat odpovědi na moje otázky které si připravím. Odpověď mi přišla vyloženě šamanská, tu nejpodstatnější část kopíruji, abych ji špatně nereprodukovala:

.........Ne to není o penězích.....to je o úctě. Nevím já s tím problém nemám, pokud někoho informuji - tedy učím - vždy pokud je slušný mi za to zaplatí......je to moje práce a je to svaté. Co už by mělo být svatější než práce s vědomím. A peníze jsou jen poděkování.
Nashledanou
Na závěr mailu mi sdělila skvělé ponaučení. Tu větu jsem si opravdu vychutnala a vryla do paměti jako velmi poučnou a o tuto perlu se s vámi podělím:
Šaman Vám nedá co chcete, šaman Vám dá pro co si přijdete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama