Eva Hlinková

19. ledna 2013 v 16:14 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Eva Hlinková

6.1.2013 - Andel´s studio Hlubinná relaxace s cestou do podvědomí

Přišlo mi info od Petra Bartala, že se bude konat 6.1.2013 Hlubinná relaxace s cestou do podvědomí s Evou Hlinkovou. Zaujalo mi to, neboť Eva je od prvního pohledu ohnivka (oheň k ohni …a já jsem také ohnivka :0) ) a navíc, ač to tam nebylo řečeno, ale v textu o ní bylo uvedeno, že spoluorganizuje přírodní a šamanské rituály, takže mi bylo jasné, že když je zmíněno, že za zvuku bubnu, že půjde o šamanský buben :0). Je velmi příjemné, když si člověk nemusí bubnovat sám, ale když mu bubnuje někdo jiný, kdo bubnovat na šamanský bubne umí, další bonus je, když se dostaví více lidí, neboť to je pro mne energeticky zajímavé.

Před vstupem do místnosti byl každý očištěn kouřem - nevím přesně, co za vykuřovadlo používala na očistu, dle vůně a vzhledu to nebyla šalvěj. Nejprve proběhlo představování se sdělením, co lidé kteří přišli očekávají. Nečekaně se nás sešlo hodně a to i hodně mužů, kteří se běžně v tak hojném počtu na esoterické akce nedostavují.

Před bubnováním se většina lidí uložila na podložky na zem. Pro mne tam byla hustota příliš velká, a tak jsem raději zůstala sedět, abych se nemísila příliš s energiemi druhých a spíše energeticky trčela nad...:0). Bubnování bylo nejprve pomalejší, Eva má v sobě hodně ženské jemnosti….......pak zaznělo pár úderů návratového signálu (o tom jsme nebyli poučeni ale tím že se vyznám poznala jsem ho.....), ale najednou si to rozmyslela a začala s větší vervou bubnovat, to pro mne bylo super, začalo mi to házet do transu........bylo to krásně silné bubnování, začaly drnčet zářivky na stropě........sama pak přiznala, že už chtěla skončit, ale byla podnícena k dalšímu bubnování....sama se podivila nad sílou svého bubnování a přiznala, že tak silně většinou nebubnuje. Pak se očekávalo sdělení přítomných......moc lidí se slova neujalo, vzhledem k tomu, že chtěla vědět, tak poslala slovo dokola, aby se lidé alespoň vyjádřili, jak příjemné jim to bylo, tím se někteří přeci jen rozhovořili. Pocity všech přítomných byly příjemné.

Zajímavé bylo, že Eva při bubnování má buben otočený přední stranou směrem k sobě a tak na něj bubnuje, což je velmi neobvyklé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama