Gabriela Poláčková

21. srpna 2013 v 14:01 |  Šamanské semináře (kterých jsem se zúčastnila)
Gabriela Poláčková

16.6.2013 - Setkání kruhů
15.12.2013 - Setkání kruhů
19.4.2014 - Základní šamanský seminář
3.5.2014 - Setkání kruhů
13.9. + 11.10.2014 - Léčitelák

Chtěla jsem jít na nějaký pokračovací šamanský kurz zajímalo mi buď téma extrakční léčba, nebo ztracená část duše, ale Švarcovi nenabízeli nic tohoto ražení, Ivo Musil seminář měl, ale mimo Prahu (mám totiž slepičí režim ráno vstávám s prvním kokrháním a večer chodím spát se slepicema, takže bych trpěla ráno i večer...) a Nadace má podmínku, aby člověk mohl jít na návrat ztracené části duše, tak požaduje mít absolvované kurzy: šamanská extrakční léčba, smrt a umírání z pohledu šamanismu, šamanská práce se sny. Každý z těch kurzů stojí 4 000,- navíc dva z nich mi nezajímaly, takže jednak bych musela moc dlouho čekat, než bych ty kurzy absolvovala a jednak by mi to stálo zbytečně mnoho peněz, takže jsem se vypravila do neznámých vod a hledala jsem si někoho, kdo by byl ochoten mi pomoc v dalších šamanských krůčcích. Našla jsem stránku Gábiny, zda by byla ochotná mne vzít do učení. Sdělila mi, že by se semnou chtěla sejít, abychom zjistily, zda si budeme vzájemně rozumět. Když jsme se sešly dozvěděla jsem se, že jí před mým kontaktováním přišla informace, že by měla učit, ale že se jí do toho nechtělo, a pak jsem se ozvala já, což pro ni bylo neklamné znamení z hůry, že ji nic jiného nezbývá než do toho jít (toto velmi dobře znám, člověk je do něčeho tlačen, aniž ví proč a zároveň ví, že musí a pokud ne, že je nejprve jemněji a když nenaslouchá tak rázněji přinucen). Domluvily jsme se, že až se svojí skupinkou žen (nepřijímají mezi sebe muže) naplánuje akci, tak mi dá vědět. Což se stalo a 16.6. jsem se k ní vypravila na seminář pod názvem Setkání kruhů. Bylo to pro mne velmi zajímavé. Na začátku jsme šly do terénu pro poetický text...... pak jsme sdílely, dále jsme pracovaly po šamansku na jedné z kruhu, která byla vybrána a povídalo se hlavně na téma duše. Bylo to tam moooc super. Všechny ženy byly skvělé a bylo mi s nimi moc fajn.

15.12.2013 se mi konečně podařilo dostavit se na další Setkání kruhů ke Gábi. Už bych k ní bývala chtěla přijít dříve, moc jsem se na další setkání těšila, ale odkoplo mi to, vždy těsně před se něco přichumelilo. Tentokrát se zadařilo a já se dostavila. Vše začalo pohádkou. Gábi pracuje s plstí, takže měla vyrobené ovečku a beránka příběh byl o nich.....moje vnitřní dítě pookřálo. Opět jsem si to tam velmi užila.

19.4.2014 Gábi se rozhodla pustit se do Základního šamanského semináře. Opakování matka moudrosti a navíc tím že Gábi opravdu šamansky pracuje, tak jsem si říkala, že to pro mne bude velice prospěšné a bylo. Během semináře se ozvalo pár lidičků, kteří něco potřebovali, takže jsme se mohly účastnit (semináře se účastnil ještě moje kamarádka) reálné práce na reálných problémech.

3.5.2014 tentokrát jsem na setkání kruhů šla s přítelem a kamarádkou......Byli jsme posláni do terénu.....což je vždy zajímavé, kam to koho zavede. Tentokrát byli na setkání dokonce tři muži......což jsem byla ráda, že se Gábi otevřela tomu, aby mohli přijít.......:0). 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama