Robert Moss

12. listopadu 2013 v 16:07 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Robert Moss (Austrálie)5. - 6.10. 2013 - Šamanské snění
16.5.2014 - Léčivá síla snů
17.5. - 18.5.2014 - Dům času (objevte vaše minulé i budoucí životy)

Dne 5. - 6.10 2013 jsem byla na semináři Roberta Mosse šamanské snění. Robert je statný muž - je ho kus chlapa ;0)......jeho skotský původ se nezapře, živě si ho dovedu představit ve skotské sukni ;0). Seminář podává veselou, hravou formou, aby se přítomní a jejich duše a duch nenudili. Když se o něčem vyprávělo, tak se to mělo předvádět celým tělem, jako bychom byli v divadle a hráli.....příběhy a sny se hrály......vše se ukazovalo názorně. Pro mne to bylo dosti o překonej sama sebe, neboť se nerada zviditelňuji, natož abych něco před lidmi předváděla (byla jsem vybrána zahrát hada, neboť hry se neúčastnil jen ten vyprávějící, ale jako další postavy z děje který se vyprávěl se brali lidé ze semináře). Robert umí pobavit i nadchnout pro věc. Mně osobně pobavilo, když si vzal látkového havrana - hračku (šamani sebou nosí v této formě svoje silová zvířata mimo havrana měl i dva další plyšáky), kterého si posadil na rameno, zmáčkl čudlík, čímž havran začal krákat......to mi fakt pobavilo, že člověk v jeho věku si dovede tak hrát a i on svoje příběhy občas ukazoval názorně :0). Robert je hravý a zábavný. Když z nás potřeboval vykřesat, abychom se do něčeho opřeli, uměl nás podnítit. Třeba když jsme měli zvednou energii v místnosti, byli jsme jako padlé vojsko....a Robert nás podnítil, abychom silová slova opravdu řekli z plných plic. Pracovali jsme ve skupinkách nebo po dvojcích. Celkově pro mne byl tento seminář přínosný. Během putování Robert hrál na bubínek, na kterém má červeně namalované dvě keltské spirály do písmene S......
PS: Robet říkal, že by do budoucna měla v Maintree vyjít jeho kniha v Češtině

Info z webu: R. M. je autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění (Active dreaming), originální syntézy šamanismus a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů. Je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti. Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.
Popis akce:
Spolu objevíme, že snění může být vysoce společenskou aktivitou a že osobní sen, jak učí šamané z aboridžinské tradice, každého z nás může být vstupní branou do Snění; tedy tam, kde mají kořeny události bdělého života.
Během našich dobrodružných cest plně probudíme svou energii a naučíme se základní techniky šamanského způsobu snění:
Umění cestování ve snu: Jak jemně cestovat za hranice svého těla do jiných časů a dimenzí
Návrat do snu: Jak se vracet do snu pro moudré rady, jak rozpustit noční můru, jak vést dialog s postavami ve snu
Šamanské stopování a vzájemné snění: Jak se svým partnerem vstoupit do sdílených snových dobrodružství obou a jak si vzájemně přinést vitální pomoc a informace
Cestování v čase: Vydáme se na průzkum do možné budoucnosti a nahlédneme do dalších životních zkušeností
Péče o svá silová zvířata: Spojíme se s vlastními zvířecími ochránci, kteří nám propůjčí svou energii a my jim zase své tělo k tomu, aby se mohla plně vyjádřit
Léčení ztracené části duše: Otevřeme doširoka dveře a přineseme domů zpátky svou vitální energii, kterou jsme mohli pozbýt v okamžicích psychické bolesti, prožitých traumat nebo náročných životních situací
Rituály pro snění: Vytvoříme si své vlastní rituály a způsoby, jak oslavit a uctít síly, které k nám promlouvají skrze naše sny
Proud synchronicity: Naučíme se, jak nám takzvané náhody a symboly v našem každodenním životě mohou být úžasným zdrojem a skvěle nás vést a ukazovat cestu
Budeme spolu sdílet nádherné a posvátné léčivé příběhy a zážitky snících cestovatelů a naučíme se, podobně jako skuteční šamani, že s energií svých snů můžeme pracovat. A nejenom pracovat - že se díky tomu můžeme stát "básníky Vědomí" schopnými vytvářet realitu a žít takový život, ve kterém jsou zázraky naprosto přirozené.
--------------------
Mossovy metody jsou jednoduché, efektivní a zábavné. Jsou oživeny obratným vyprávěním o jeho vlastních snech, o snech jeho studentů - a odhalováním jejich často dramatických pochopení a následným rozuzlením.
Podle Mosse někteří šamani věří, že v běžné realitě se neodehraje nic, co by se nejprve neobjevilo ve snech. Ve snových obrazech můžeme nejen zahlédnout náznaky budoucích událostí, ale můžeme si vybudovat schopnost mezi jednotlivými variantami naší budoucnosti pečlivě vybírat.
Netradiční a pokrokový systém vědomé snění při zachycování snů, návraty do nich a vedení snového deníku umožní čtenáři napojit se na nejhlubšího zdroj tvořivosti a intuice a pomůže mu učinit v kritických okamžicích jeho života učinit lepší volbu.

16.5.2014
Info z upoutávky:
Jsou to naše sny, které nám ukazují, co se děje v našem těle a co potřebujeme k tomu, abychom se cítili dobře a aby nám skutečně BYLO dobře. Když onemocníme, prostřednictvím snů a hlubinné imaginace můžeme získat zcela nový pohled na to, jak se sami uzdravit.

17.5. - 18.5.2014
Info z upoutávky:
Tento seminář je pozvánkou k tomu rozšířit řady průzkumníků, kteří založili "základní tábor" a chystají se na cestu proti proudu času. Na cestu, během potkají a znovu se rozvzpomenou na svou duši a během které navážou komunikaci se svým "já" v jiných životech.
"Dům Času" se stává dějištěm Království imaginace. Vznikl prostřednictvím práce s metodou aktivní imaginace stovky snových průzkumníků a archeologů, kteří do těchto krajin putovali mnoho let. Tento tajemný prostor stojí na základech velmi starých struktur datovaných několik tisíc let nazpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama