Michael Hasslinger

26. května 2014 v 21:40 |  Šamanské semináře (kterých jsem se zúčastnila)
Michael Hassligner (Rakousko)21.- 23.3.2014 - Smrt a umírání z pohledu šamanismu

Už delší čas jsem měla v merku a chtěla jsem jít na seminář Smrt a umírání z pohledu šamanismu. Když ho nabízel Ivo M. tak zrovna v tu samou dobu měl Zdeňěk O. Slovanský šamanismus a to mi oslovilo více (nikdo jiný něco takového nenabízí) a na dotaz, kdy Ivo opět bude mít seminář o smrti mi sdělil, že bude až další rok opět na dušičky, což pro mne bylo za mooooc dlouho. Pak se objevila možnost jít na tento seminář se zahraniční lektrokou, ale špatně se mi s nabízející organizací domlouvalo, nějak jsme si nekápli do noty - zadala jsem si, že jestli tam mám být, tak se mi ozvou včas....neozvali, přitom původně říkali, že se přes víkend dohodnou, nebyli si totiž jisti, zda ano nebo ne (ono totiž byla podmínka, že účastník musí jít na všechny jimi nabízené semináře, kterých bylo asi 5....jenže ostatní už jsem měla obsolvovány a nelákaly mi) a že mi pak dají vědět....ozali se až týden před seminářem, když už jsem měla jiné plány, jestli tedy půjdu, řekla jsem, že jsem vyhodnotila, že není z jejich strany zájema a dotyčný se divili, že pro ně bylo jasné, když mi neřeknou ne, že to je ano.....jenže já si tam dala svůj záměr a situaci jsem vyhodnotila, že jsem tam být prostě neměla. Stále jsem doufala, že se mi podaří tento seminář absolvovat co nejdříve, takže když přišla níže uvedená nabídka od Nadace, tak jsem zajuchala jupííííííí (ti nahoře jsou na mne hodní). Ač cena za seminář byla dost velká, byla jsem opravdu velmi ráda, že je v dodě, kdy mohu.
Seminář mi přinesl mnohé zajímavé poznatky a dovednosti. Sama jsem předen netušila, jak přínosný seminář to bude. Techniky které jsem se tam naučila uvádět nebudu, neboť jsou opravdu pro ty, kteří umí pracovat. Konec konců poznámka v textu dobré fyzické a duševní zdraví a že účast na vlastní zodpovědnost bylo na místě. Před putováním jsme museli napsat písemnou přísahu - prohlášení, v kterém jsme každý Michaelovi a tomu, koho máme tady na Zemi rádi slíbili, že se z cest vrátíme zpět. Vždy po bubnováních Michael bedlivě pozoroval, zda jsme se někde nezasekli. Mnozí byli po putováních ne zcela ve své kůži, ono i to téma smrt se mnohých, komu někdo v rodině zemřel, dotýkalo.

Info z letáčku:
Nadácia pre štúdium šamanizmu
Nadstavbový seminár
SMRŤ A UMIERANIE Z POHĽADU ŠAMANIZMU
Vyučuje:
Ing.Michael Hasslinger, Rakúsko
Termín: 21.- 23.3.2014 piatok - nedeľa.
Miesto : PRAHA, Kulturní centrum ZAHRADA, Malenická 1784, Praha 4.
Časový rozpis:
Príchod a prezentácia: 21.3. piatok: 13.00 - 14.00.
Seminár: 21.3. piatok: 14.00 - 18.00, 19.30 - 21.00.
22.3. sobota: 9.00 - 12.30, 14.30 - 18.00, 19.30 - 21.00.
23.3. nedeľa: 9.00 - 12.30, 14.30 - 16.00.
Potrebné: podložka (a vankúš) na ležanie alebo sedenie, šatka na prekrytie očí, hrkálka a bubon (ak máte), zošit a písacie potreby na poznámky, odev a obuv na prácu von.
Podmienky účasti: absolvovanie základného seminára CESTA ŠAMANA pri FSS, spôsobilosť v šamanskom cestovaní, dobrý kontakt so silovým zvieraťom a učiteľom, dobré fyzické a duševné zdravie.
Upozornenie: Účasť je na vlastnú zodpovednosť.
Účastnícky poplatok: 160 EUR / aktuálny kurz Kč
Uhrádza sa pri prezentácii, možnosť uhradiť v ktorejkoľvek mene.
Tlmočenie zabezpečené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama