Pavla Štěpničková

17. listopadu 2016 v 16:25 |  Šamanské semináře (kterých jsem se zúčastnila)
Pavla Štěpničkovávzhledem k tomu, že jsem v poslední době na tyto stránky nedávala nové věci mohlo to vypadalo, že jsem se šamanismu přestala věnovat, ale není tomu tak. Je to stále oblat, která mi zajímá a snažím se získat další zkušenosti a dovednosti v této oblasti. Šamanismus dává jiné možnosti jak získat potřebné informace (jít pro vizi nebo šamanské putování jsou pro mne skvělé!). Nejdřív jsem se snažila načerpat praktické šamanské dovednosti. Učila jsem se techniky, které se v šamanismu používají (extrakční léčba, návrat ztracené části duše atd.), ale od minulého roku jsem se více zaměřila na práci na sobě přes šamanismus. Začalo to tím že jsem šla na seminář k Pavle Štepničkové

26.9. - 27.9.2015 Transformace mysli

…… a zjistila jsem, že mnohé z toho, s čím jsme tam pracovali jsem znala ze šamanských seminářů, i když název semináře tomu nenapovídal (vlastně jsem nevěděla, co si pod mít mám představit.....ale něco mi lákalo abych na ten seminář šla). Optala jsem se Pavly co má v plánu a tak jsem zjistila, že plánuje udělat KRUH.....dát do kupy partu lidí, která by se jednou do měsíce sešla. Tato myšlenk mi nadchla, takže jsem se hned přihlásila......:0). Sešla se parta moc fajn lidiček a od listopadu 2015 jsme měli 12 sezení v kruhu.

21.11.2015 - 22.10.2016 každý měsíc KRUH

Hlavním tématem kruhu bylo Poznej sám sebe. V rámci kruhu probíhala i šamanská léčba, což pro mne bylo zajímavé. Během roku co kruh probíhal jsme mezi sebou navázali přátelství a vytvořili jsme podporující se kolektiv. V říjnu 2016 byl poslední dvanáctý kruh. bylo to takové nostalgické, všem nám bylo líto, že to končí.....Bylo fajn, že na posledním kruhu si každý mohl říct, co pro něho ještě kruh může udělat a podle toho Pavla zvolila techniku, jak se s dotyčným bude pracovat. Na závěr jsme ještě posdíleli, co nám cyklus dal. Shodli jsme se na tom, že se mnohé v našem životě změnilo a že ty změny byly hmatatelné a mnozí jsme se hodně posunuli.
Pavla má v plánu další akce , takže já osobně se moc těším, že se na nějakou z nich podívám.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama