Sanda Epstein

10. června 2017 v 11:11 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)

Sandra Epstein (Brazílie)


27. - 28. 5. 2017 prožitkový seminář Znovuzrození

V upoutávce stálo:

Seminář Znovuzrození - Osvobozující cesta k radosti ze života!

Sandra Epstein je moudrá, nádherná, inspirativní žena, milující život. Žije v Brazílii, kde tvoří esence v Atlantském deštném pralese. Do České republiky přijíždí sdílet moudrost pralesa každoročně už od r. 2000.

Výzva v pozvánce: Pojďte naučit svá těla (fyzické, emoční a mentální), že je možné vystoupit z pochybností, uvolnit omezení a osvobodit se pro život v radosti a důvěře. Zažehněte svůj vnitřní plamen a TVOŘTE radostně.

V tomto čase změn je podstatné, abyste novému světlu ve vás věnovali pozornost a důvěřovali tomu, že se probouzí. Kudy vede cesta znovuzrození?

- ponoříte se do svých KOŘENŮ
- OSVOBODÍTE SE
- znovu rozhoříte svou VÁŠEŇ
- UVĚDOMÍTE SI
- otevřete se KLÍČENÍ

Empatie Sandy je okouzlující. Jste vždy v nejlepší péči a můžete se díky tomu pustit do velkých hlubin. Rozproudíte svou tvořivou energii a vitalitu a emoční pružnost.

Moje info ze semináře:
Sanda je jemná, ale zároveň rázná žena, která umí podnítit svým příkladem k akci a nadšení…..…. Pro mne to je úžasně vitální žena (je ročník 1956). Při tancování v kruhu jí krásně v očích hrály jiskřičky a ostatní uměla strhnout k nadšení a radosti. Ve srovnání s ní jsem si uvědomila, jak české ženy mají neradostný a pohaslý výraz v očích.......a nezáří…...ale na konci semináře jsme byly jiné, než když jsme přišly první den na seminář. Semináře se účastnil i jeden muž (odvážlivec :0) klobouk dolu, být mezi asi 24 ženami....). Všichni jsme si ten seminář velmi užili. Pro mne byl jak přínosný, tak zajímavý a inspirující. Zkoumali jsme svoje pocity…..vyjadřovali jsme je pohybem……tím jsem se na ně lépe uměla napojit. Střídavě jsme přecházeli z příjemných pocitů do negativních a z negativních do pozitivních.…….Bytostně jsem si svoje pocity uvědomovala. Na očích jsme měli šátek, aby nás nerozptylovalo naše okolí, abychom se na sebe více soustředili. Vyzkoušeli jsme si ve dvojicích, nebo trojicích pár technik, které nám Sandra ukázala, někteří je vnímali a prožívali velmi intenzivně……

Sanda upozornila, že začíná doba umělé inteligence a objasnila proč…… Už se mi ta informace také donesla…..ale po jejím sdělení jsem si to vše uvědomila ve větší síle a hlavně v hlubším dosahu……Sanda se zmínila o tom, že ve vývoji jsou čipy pro lidi, abychom se vyrovnali robotům (myslím že v rychlosti zpracacování informací)…..HM……

Na závěr proběhlo odblokování Coaching Dance pro ty, které si ho připlatily. Info: Jedná se o intenzivní pohybovou techniku odblokování hlubokých otisků a bloků, které brání autenticitě.
Pro mne to byla zajímavá zkušenost, neboť jsme se na odblokování všichni podíleli. Sandra upozornila, že léčení musí proběhnout rychle, než si dotyčná vytvoří ochrany……a aby léčení bylo opravdu účinné, že musí proběhnout v pravou chvíli, že Sandra pozná moment, kdy pronikne skr energie léčené ženy. Léčená stálá v kruhu vytvořeného z lístků růží…..my jsme po Sandře opakovali pohyby, které dělala a přibližovali jsme se blíž a blíž ke kruhu. Léčená také měla opakovat pohyby Sandry. Bylo vidět, že to má na dotyčnou velké energetické účinky. Pak Sanda vkročila do kruhu k léčené a pracovala na ni. Různě se jí dotýkala.....a mnohé ženy se začaly chvět, plakat nebo jiné emoce se vyplavovaly. Když léčba proběhla tak si Sanda sedla na zem a dotyčná si jí lehla na klín…… Sanda ji pak láskyplně objala a energeticky "urovnávala/konejšila"…….

Sandra nabízí krásné šperky, které mají úžasné energie.......viz. její fotografie.....Na mne byly bohužel dost velké a výrazné, nerada se až tak zviditelňuji a celkově mám raději šperky nenápadné, ale moc se mi líbily jak na Sandře, tak na ženách které si je během semináře půjčily.

Na semináři jsem si koupila Esence Znovuzrození, abych prostřednictvím nich na sobě mohla doma dál pracovat. Zvolila jsem ředěnou verzi, neboť koncentrovaná stála dost peněz. Jednalo se o esence:

1. Liberation - Osvobození
2. Passion - Vášeň
3. Awareness - Vědomí
4. Germination - Klíčení
5. Rebirth - Znovuzrození

kapou se 3x denně 7 kapek pod jazyk. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama