Eva Hlinková II.

20. ledna 2018 v 20:38 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Eva Hlinková


1.11.2017 - Spojení s předky

V upoutávce stálo:

V den Svátku Všech svatých jste zváni na cestu za předky, kterou uskutečníme prostřednictvím zvuku šamanského bubnu.
Vyjádříme úctu předkům a spojíme se s naším vlastním rozšířeným vědomím, které je schopno a ochotno navázat s nimi kontakt. Poděkujeme za život, talenty a dary, budeme jim naslouchat a vnímat jejich přítomnost.
Za podpory šamanského bubnu a medicínského kruhu společně projdeme dveřmi vedoucími do světa, který není očím viditelný. Do světa, který je stejně reálný jako ten každodenní.
V období Dušiček jsou dveře mezi světy otevřeny a bude se nám v těchto sférách cestovat lehčeji než kdy jindy. Předkové jsou nám velmi blízko a posílají nám podporu a lásku. Pojďme to společně prožít.

Akce:
Na Evičce už jsem byla před nějakým časem a její bubnování se mi moc líbilo....teď mi přitáhlo znovu....zjistila jsem, že Evička od doby co jsem jí neviděla zjemněla....

Setkání bylo komorní a zároveň velmi příjemné. Evička vše dělala pomalu a s naciťováním energií místa a vyčkáváním na správný okamžik (jako to dělají šamani z Peru).
Bylo vidět i jsem vnímala, že si nechává přijít pocitově/intuitivně informace. Nejprve jsme si trošku zacvičili na uvolnění.

Pak jsme ve dvojicích dělali konstelace. Jeden byl sám za sebe a druhý na sebe vzal roli předků. Snad neprozradím nic tajného, když sdělím, že jsem dělala předky Petera Bartala.....kdo ho zná, tak jistě chápe, že to bylo zábavné.....sám Peter avizoval, že má rozverné předky..... :0)))))))

Pak jsme se za zvuku bubnů napojovali na živly, a pak na horní a dolní svět. U horního světa bylo zajímavé, že Evička zpívala slovanských bohům Rodovi, Velesovi, Ladě a Živě.

Dále jsme si během bubnování měli nechat za sebe postavit nejprve vlevo ženskou linii mamky a vpravo ženskou linii taťky a při dalším bubnování vlevo mužskou linii mamky a vpravo mužskou linii taťky a pak vlevo ženskou linii mamky a vpravo mužskou linii otce.......... Informace které mi přišly, byly zajímavé a ukázaly mi a objasnily mi některé věci, které jsem během toho bubnování uvědomila.

Na závěr jsme se napojovaly na Zdroj…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama