Nyx Lopéz II

5. května 2018 v 12:36 |  Šamanské akce (kterých jsem se zúčastnila)
Nyx Lopéz (Mexiko)15.4.2018 - Tajemství starodávného štěstí
1.5.2018 - Léčení žensko-mužské energie

Ve společnosti Nyx je mi velmi fajn, proto jsem se zúčastnila hned dvou jejích akcí.
Mluvila o kytičkách……o tom že to v člověku rozkvete, že změna planety přináší změnu i v nás ač to třeba nevnímáme.

Emoce jsou spojeny s vodou, pokud se voda vevnitř v nás zadržuje, neproudí tak zahnívá…..což nám přináší problémy a je třeba ji rozproudit.
Cvičení: předklonit hlavu a s výdechem říkat ách....nebo ááááá a uvolňovat se. Myslet na to, že problémy odcházejí, že se rozpouští vše možné, že se nenecháme ovlivňovat svým egem….pak dát hlavu do záklonu a opět, pak pomalu dělat úklony hlavy, pak hlavu otáčet ze strany na stranu a říkat šššššš, pak nádech a nadechovat barvu dle libosti a pak ššššš vypouštět negativní (tmavé), hlavu se pokusit více otočit a představovat si jak mrazíme, ledujeme vše……pak se postavit a otáčet trupem …. pak se otočit ještě více přidat celý trup, pak kouknout ke stropu propojit se s oblaky, hvězdami…..pak nadýchávat barvu dle svého přání……Pak jsme měli vydávat zvuky jako zvířata……a pak vyřvat Ne, která jsme nesměli během svého života říct…..
Pak jsme se měli lehnout do polohy abychom se cítili jako v bříšku u maminky (v chrámu) při tom Nyx zpívala……a pak jsme si měli lehnout pohodlně a nejprve uctít svoje jméno - zpívat ho……a pak jméno naší matky, opět zpívat ho…..pak nám dala klid měli jsem uvolňovat části těla, orgány, ale i nehtová lůžka, vlasy…..….pomalu jsme se měli rozhýbávat - prsty…...zvednout se na nohy neobvyklým způsobem ;0).
Po přestávce povídala o vodě u nich, že lidé si vody neváží, že brblají na to, že prší a různé firmy tam kutají a voda odchází……. že u nich v Mexiku si vodu musí kupovat, nebo za ní chodit daleko……vodu na splachování wc používají recyklovanou…..Aby mohla přijet muselo jí to být schváleno "stařešiny…radou starších?"……
Pak jsme se měli zvednout a jít kolem dokola místnosti. Uprostřed byla voda na ní jsme se měli soustředit….našlapovat pomalu….přes patu….čerpat energii z květin, co tam byly (asi 6 orchidejí)…..pak šli muži do středu a Nix povídala až si vezmou energii z vody a květin…..pak povídala o energii aby si vzali energii od žen, aby povolili, aby odešla voda, která jim byla zakazována vyplakat, tak jsme si to s muži měly vyměnit a zase povídala, co ženy mají za úkol…..při tom jsme se pohupovali, vrtěli….osmičky……
Léčivý stres - ten u ní přišel když tančila čtyři dny bez vody a jídla…..

1.5.2018
Z upoutávky:
Workshop, kdy se napojíme na ženskou i mužskou energii v nás a uvedeme je do vzájemné harmonie. Dáme ženě i muži v nás to, co potřebují, co jim možná už dlouho chybělo. Vyživíme sami sebe a zacelíme některé naše straré rány, abychom mohli opět stanout nejen v harmonii sami se sebou, ale i ve vztahu s naším partnerem a nejbližšími.
Přijďte se na den lásky potkat se svým vnitřním mužem a ženou a opět je v sobě spojit v porozumění, míru a vzájemné úctě. Tuto vyrovnanost, do které společně vstoupíme, můžete následně vnést i do svých vztahů kolem vás.
Během semináře prozkoumáme:
  • Odvěké způsoby napojení se na energie v nás
  • Svá vlastní nastavení v rámci žensko-mužské polarity a vztahů a to, jak je léčit
  • Znovunastolení naší přirozené vnitřní harmonie mezi archetypy muž a žena
  • Možnosti smíření a přijetí našich starých ran a otevření cesty k jejich zhojení
"Dokud jste odpojení sami od sebe, jak se chcete spojit s někým jiným? Láska je kolem nás stále, potřebujeme pouze vyčistit naši mysl, tělo a pocity, a tak s ní obnovit naše spojení." Nyx Lopez

Z toho dne:

Tentokrát nás Nyx očistila na začátku Palo santo.......ale během večera jsme dostali na zápěstí olejíček na rozetření (ten měl úžasnou vůli).

Nyx během večera sdělila, že mnoho lidí je zraněných a že nedostali od svých rodičů dostatečně lásky, a pak jim schází a hledají ji u svých partnerů a chtějí ji od nich, často dochází až k vydírání......nebo lásku chtějí dát svým partnerům aniž ji mají a obojím přístupem vysychají. Dotyční jsou naštvaní, že od svého protějšku nedostávají co očekávali....a tak odcházejí o dům dál a stále lásku hledají......a že mnozí nechápou, že rodiče nám mohli dát jen to, co sami mají, že se k nám chovali jak nejlépe uměli a že je třeba tu lásku nemáme chtít od někoho jiného, že ji máme objevit v sobě a sami sobě láskou naplnit svoji nádobu (nebýt na druhým závislí, tedy být soběstační). (moje poznámka: v bibli se píše Miluj bližního svého jako sebe samého a tím není myšleno to, že když se nemáme/neumíme mít rádi, že druhé také nebudeme mít rádi, ale že pokud se rádi nemáme, tak že je potřeba se to naučit) nebýt na druhých závislí).

Pracovali jsme opět s pohybovými a dechovými technikami na rozpuštění toho starého. Naučili jsme se jednu jejich starodávnou pohybovou techniku na odbourání stresu :0).

Během workshopu se pálilo/transformovalo to staré nepotřebné, co má odejít/přetransformovat se a plameny šlehaly (viz. foto)
Na závěr jsme se každý s každým obejmuli.......z přítomných bylo cítit něhu a příjemné rozpoložení.

Akahai :0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama